Niezwykłe show w rytmach gorącej samby, salsy, piosenek Abby i przebojów z największych, światowych musicali, z Grażyną Brodzińską i Łukaszem Zagrobelnym w rolach głównych, to prawdziwa gratka dla wielbicieli różnych stylów wokalnych. Duet jaki stworzy Pierwsza Dama Polskiej Operetki i zdobywający coraz większe uznanie i popularność artysta młodego pokolenia zaskoczy zapewne niejednego widza.

Majowe koncerty w Teatrze Muzycznym Roma to niecodzienna okazja żeby tych dwoje artystów zobaczyć razem na scenie. Towarzyszyć będzie im Orkiestra Symfoniczna Cracow Event Orchestra, „CREO” złożona z młodych, utalentowanych muzyków, autorów oryginalnych aranżacji, nadających przy użyciu elektroniki nowego brzmienia znanym utworom.
Podczas koncertu publiczność będzie mogła usłyszeć m.in. takie niezapomniane przeboje jak: „The winner takes it all” z repertuaru Abby, „Hello” Lionela Richie, „Imagine” Johna Lennona, „Wonderful World” Louisa Armstronga, „Strange” (Libertango) Grace Jones, „Besame
Mucho” Emilio Tuero …w rytmie gorącej samby, przeboje Michaela Jacksona czy duet ze „Skrzypka na Dachu” czy „Dzwonnika z Notre Dame”, i wiele innych.
Widowisko "Śpiewaj i tańcz" to nie tylko znakomici soliści i orkiestra, ale również połączenie widowiskowego tańca, światła i obrazu, które robi imponujące wrażenie.
Grażyna Brodzińska - polska śpiewaczka operetkowa, musicalowa i operowa (sopran) oraz aktorka. Występuje na największych scenach muzycznych w Polsce i na świecie. Współpracuje z wieloma krajowymi orkiestrami filharmonicznymi i operowymi. Artystka podziwiana jest nie tylko za wybitne walory wokalne, ale także za wyjątkową urodę, znakomicie dobrane stroje i niezwykłą aurę, jaką roztacza wokół siebie.
Łukasz Zagrobelny to młody zdolny artysta, laureat wielu prestiżowych nagród muzycznych, który zaistniał na polskiej scenie muzycznej dzięki programowi "Idol". Od lat współpracuje z Teatrem Muzycznym Roma w Warszawie. Występował między innymi w takich musicalach jak: "Grease", "Miss Saigon". „Taniec Wampirów”, "Koty", czy "Akademia Pana Kleksa". Jego ostatnia, wydana w 2009 roku płyta, nosi tytuł " Między dźwiękami"
Organizator koncertu: CreoArt
Miejsce: Teatr Muzyczny Roma w Warszawie, ul. Nowogrodzka 49
Kiedy: 10 i 24 maja, o godz. 19:15
Ceny biletów: 60,85 i 110 zł.
Bilety na oba koncerty można zakupić w kasie Teatru Muzycznego Roma (Warszawa, ul. Nowogrodzka 49) oraz za pośrednictwem stron internetowych www.ebilet.pl oraz www.eventim.pl
Autor(ka): Olik www.superpani.pl Tagi do artykułu: łukasz zagrobelny grażyna brodzińska teatr roma śpiewaj i tańcz musical rozrywka tetar brodzińska i zagrobelny w niezwykłym duecie
Podziel się z innymi:
|