Skuteczne randki w ciemno – 7 rad z pierwszej ręki dla pań Tak znajdziesz faceta na wiosnę

Wiosenne porządku w Twoim sercu zrobiły miejsce dla kogoś wyjątkowego?

Nadeszła wiosna. Promienie słońca powodują wybuch endorfin. Mamy więcej energii, chęci do życia, zaróżowione policzki i jesteśmy naprawdę piękniejsze. Zaczynamy zrzucać warstwy zimowej odzieży, a lekkie sukienki i szpiki podnoszą nasz seksapil i ochotę na randki. Każda z nas ma ochotę dzielić się swoją radością i wiosennym optymizmem z kimś bliskim. Problem, jeśli jeszcze nie ma z kim. Jak sprawić, by rodząca się przyroda sprzyjała narodzinom nowego uczucia i abyśmy najbliższe wakacje – które już tuż tuż – mogły spędzić we dwoje ze swoją wielką Miłością? Gdzie i jak szukać miłości, jak zdobyć i zatrzymać wymarzonego mężczyznę? Oczywiście możemy czekać, aż wiosna zakwitnie w sercu sąsiada i długo znany nam pan „spod siódemki” nagle odkryje przed nami nowe walory i okaże się tym wyjątkowym, wyśnionym, idealnym. Ale co jeśli to nie nastąpi, a kolega „spod siódemki” – patrząc racjonalnie – nie spełnia naszych wymagań i tak naprawdę jeszcze ani razu nie uśmiechąnł się przyjaźnie przy wyjmowaniu listów…

 

Znasz swoją wartość i masz wymagania także wobec partnera?

Polki są kobietami cenionym na całym świecie za swoją urodę i sposób bycia, ale również zaradność, pewność siebie, gospodarność i ambicje. Okazuje się również, że jesteśmy coraz lepiej wykształcone i doskonale radzimy sobie łącząc obowiązki matki i żony z życiem zawodowym. Coraz więcej pań z kraju nad Wisłą robi karierę nie tylko na rodzimym gruncie. Polki, w związku z tym, stają się też coraz bardziej wymagające i świadome swoich możliwości, swojej wartości, ich oczekiwania co do partnera także rosną. Już dawno minęły więc czasy, kiedy oczywistym stawało się twierdzenie „nie ważne jaki, byleby był”. Obecnie, wiążąc się z kimś na całe życie, stawiamy wysoko poprzeczkę, dlatego zdecydowanie ważne jest to, by poszukiwania od początku miały duże szanse na sukces. Portal randkowy MyDwoje cytuje badanie wg. których większość pań, bo aż 65% szuka mężczyzn opiekuńczych, pomocnych i zaradnych. 25% kobiet chciałoby budować związek z  kimś aktywnym, pewnym siebie, dającym gwarancję tego, że potrafi świetnie radzić sobie w każdej sytuacji.

Szukaj miłości nieromantycznie. Wybierz komfort i skutecznosć

Jestś zajęta, cenisz swój czas i ważny jest dla Ciebie szybki efekt? Wysokie wymagania w w tej delikatnej materii możesz postawić tylko sprawdzonym i profesjonalnym biurom matrymonialnym. W taki biurze już krótko po rejestracji, otrzymasz oferty mężczyzn wolnych, zainteresowanych znajmością na dłużej oraz spełniających Twoje kryteria.  Przyznaj, że wzrost partnera ma dla Ciebie znaczenie, podobnie czy ma dzieci z poprzedniego związku lub czy pali papierosy. Twoje oczekwiania możesz postawić jasno bez wstydu i zakłopotania. Jeżeli portal, który wybrałaś ma doświadczenie zaproponuje Ci kandydatów, którzy spełnią większość Twoich oczekiwań. Będziesz mogła także sprawdzić Zgodność Kryteriów z potencjalnymi panami. Być może niektóre jego kryteria bedą wobec Ciebie zbyt wygórowane. Sprawdź już w pierwszym kontakcie, czy można je negocjować. Czy na przykład zanim wybierzesz się na swoją umówioną randkę w ciemno możesz ustalić ważne fakty. Czy fakt, że jesteś niewierząca ma znaczenie dla Twojego wybranka, niepraktykującego katolika, mimo, że on ustalił, że szuka katoliczki? Nastaw się, że panowie  użytkownicy takiego portalu w sposób jasny i czytelny określą swoje oczekiwania, więc jasność w sprawach priorytetowych jak na przykład plany rodzinne ogromnie ułatwia kontakty i skraca znajomości bez przyszłośći, które w życiu realnym mogłyby zająć Ci cenny czas.

W profesjonalnym biurze matrymonialnym online obydwie strony wypełniają także test psychologiczny, dzięki któremu prezentowane oferty dobierane są precyzyjnie pod względem zgodności osobowości. To sprawia, że ofert jest mniej, ale są one dobrane specjalnie do nas, co oszczędza czas, a poszukiwania czyni bardziej skutecznymi.

Na korzyść pań działa również fakt, że w przeciwieństwie do danych demograficznych, w wyspecjalizowanym biurze proporcje pań i panów są wyrównane. Tu liczba ofert kobiet i mężczyzn rozkłada się po równo – podczas gdy w Polsce średnio na 100 panów przypada 107 pań, a w samej Warszawie na 100 mężczyzn przypada prawie 110 kobiet.

 

7 sposobów jak zdobyć i zatrzymać mężczyznę na wiosnę i nie tylko

Czy istnieje jeden przepis, złota rada, które zapewnią Ci sukces w poszukiwaniach miłości o każdej porze roku, także na wiosnę? Niestety nie. Na szczęście panowie single z MyDwoje mówią, jakich kobiet unikają, czyli czego nie warto robić, gdy masz plany na skuszenie wilelu kandydatów na randkę. Jeśli zależy Ci, by Twoje poszukiwania zakończyły się sukcesem, skorzystaj z rad panów z pierwszej ręki:

  1. Nie bądź zaborcza – 22% zdecydowanie nie chce wiązać się z kobietą zaborczą
  2. Nie kontroluj – 19% jak ognia unikać będzie kobiety wymagającej, której głównymi cechami są dominacja i kontrola
  3. Bądź prostolinijna – 15% nie wyobraża sobie życia z neurotyczką, kobietą nieobliczalną cechującą się zbytnią wrażliwością, rozchwianiem emocjonalnym, której potrzeb nie sposób odgadnąć
  4. Nie plotkuj i nei zagaduj partnera – to odstrasza 13%  panów
  5. Bądź doskonałą panią domu – 10% panów nigdy nie zwiąże się z kobietą niemającą pojęcia o prowadzeniu domu
  6. Nie przesadzaj i nie sprzątaj wciąż w koło – 5% mężczyzn ucieknie, gdzie pieprz rośnie, od zbytniej pedantki, dla której najważniejszy jest idealny porządek
  7. Nie epatuj seksem – 5% mężczyzn boi się zbyt seksownych kobiet. Obawiają się nie tylko zdrady, ale  również zbyt jednoznacznych skojarzeń u innych mężczyzn

Poszukiwanie partnera nie  musi być zadaniem skomplikowanym. Warto jednak zacząć od refleksji na tym, kogo – tak naprawdę – poszukujemy. Jakie cechy partnera budzą szczególną sympatię, a których zdecydowanie nie jesteśmy w stanie znieść. Profesjonalny  psychologiczny Test Doboru Partnerskiego pozwoli nam nie tylko na poznanie naszych preferencji odnośnie idealnego partnera, ale również umożliwi  poznanie naszych słabych i mocnych stron oraz oczekiwań i priorytetów, a poszukiwania partnera uczyni prostszymi.

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *