Zdrada boli najbardziej, czyli o niewierności mieszkańców UK

W ostatnich latach trwałość związków jest mniejsza, co widać gołym okiem. Problem ten tyczy się nie tylko polskich relacji, lecz także brytyjskich. Młode pokolenia zdradzają na potęgę, nie przejmując się zbytnio uczuciami partnera. W dzisiejszym artykule postanowiliśmy przyjrzeć się z bliska stosunkom damsko-męskim wśród mieszkańców Wielkiej Brytanii, by sprawdzić z jakich powodów najczęściej sypią się brytyjskie związki

On czulszy, ona lepsza w łóżku

Chociaż zdarza się, że większego powodu zdrady nie było, a skok w bok miał miejsce na skutek niezaspokojonego popędu seksualnego to jednak niektóre z przypadków niewierności mają swoje podstawy. Brytyjscy mężczyźni deklarują, że zdrada z ich strony najczęściej jest wynikiem niezaspokojonych potrzeb w łóżku. Choć informują swoje partnerki jakie mają wobec nich oczekiwania w sypialni to często są one głuche na ich potrzeby. W takiej sytuacji najłatwiej jest wdać się w mały romans z koleżanką z pracy, która nie zaangażuje się uczuciowo, a zrealizuje wszystkie fantazje erotyczne mężczyzny.
Potrzeby Brytyjek są nieco inne. Otwarcie przyznają, że dopuszczają się zdrady wyłącznie z powodu występujących w związku problemów, z którymi czasami nie mają siły już walczyć. Jeśli mężczyzna nie okazuje kobiecie uczuć, wręcz całkowicie przestaje ją zauważyć, a w domu pełni dla niego rolę pomocy domowej i opiekunki do dzieci to nie ma się czemu dziwić, że kobieta zaczyna okazywać zainteresowanie przyjacielowi, który zawsze jest blisko i w odpowiednich momentach przytula i wyciąga pomocną dłoń. Bo to właśnie z osobami z bliskiego otoczenia zdradzają swoich partnerów brytyjskie kobiety.

Koniec związku. Co dalej?

Jak się okazuje spora część brytyjskiego społeczeństwa zniechęcona swoimi dotychczasowymi perypetiami z płcią przeciwną decyduje się przynajmniej przez jakiś czas utrzymać status „wolny”. Nikt jednak nie mówi o rezygnacji z relacji seksualnych, które samotni Brytyjczycy nadal nawiązują, jednak bez angażowania w nie swoich uczuć.
Samotni mieszkańcy Wielkiej Brytanii w chwili kryzysu bez większych oporów decydują się na skorzystanie z usług świadczonych przez ekskluzywną dziewczynę do towarzystwa z agencji london escorts, która nie tylko zapewni dobrą zabawę na wystawnym bankiecie, lecz również sprawdzi się jako gorąca kochanka w łóżku. Nic więc dziwnego, że tak duża liczba brytyjskich mężczyzn decyduje się na życie w pojedynkę, jak od czasu mogą liczyć na fachową obsługę ze strony dziewczyny o nieskazitelnej urodzie.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *