BOHO CHIC, czyli festiwalowe stylizacje pod lupą!

Styl boho, niegdyś alternatywa dla panującej mody i styl osób niezależnych, dziś trend kojarzony głównie z muzyką oraz dobrą zabawą podczas festiwali. Lekkie, zwiewne materiały, frędzle oraz denim znów powracają do łask, dlatego sprawdź przygotowane przez nas stylizacje i przygotuj się na nadchodzące muzyczne szaleństwo! 

Za kilka dni rozpocznie się czas festiwali. Warto, więc przygotować odpowiednie stylizacje. Pod lupę bierzemy styl boho chic, który polega na łączeniu z pozoru do siebie niepasujących fasonów i materiałów według własnego uznania. Boho Chic nie ma sztywnych zasad, to po prostu nagromadzenie tkanin, faktur, kolorów. Liczy się tylko nonszalancja i fantazja!

Jak, więc stworzyć stylizację boho chic i cieszyć się pełną swobodą podczas muzycznych przeżyć? Wykorzystaj kurtki z frędzlami, denimowe szorty, koronkowe tuniki, a także bluzki odsłaniające ramiona. Pamiętaj także o powłóczystych sukienkach w etniczne wzory. Jeśli chodzi o dodatki, w stylizacjach boho chic z pewnością nie może zabraknąć kapeluszy, sznurowanych sandałów oraz biżuterii.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *