Kierunek: wakacje! Stylizacje na wakacje

Bali, Santorini, Saint-Tropez i Cape Town to wakacyjne kurorty, które zainspirowały nas do stworzenia dzisiejszych stylizacji

Rajska Bali wymaga wręcz kostiumu kąpielowego w egzotyczne kwiaty i białej sukienki, która świetnie podkreśli karmelową opaleniznę. Różowy zachód słońca oglądany z Góry Stołowej to jedna z wielu atrakcji Kapsztadu. Inspirowani kolorami popołudniowego horyzontu na krańcu Afryki Południowej proponujemy stylizację w kolorze złota i brzoskwini.

Santorini to malownicza biało-niebieska wyspa robiąca oszałamiające wrażenie. Białe budynki z niebieskimi dachami uczepione skalistych zboczy oblanych turkusowym morzem, zapadają na zawsze w pamięć.

Marynarskie biało-grantowe paski od stóp do głów? Czemu nie! Jesteś na wakacjach!  Pierwsze skojarzenia, pojawiające się na myśl o Saint-Tropez? Drogie jachty, luksusowe kasyna i gwiazdy srebrnego ekranu, które chętnie spędzają tu wakacje.

Lazurowe Wybrzeże wymaga choć odrobiny elegancji. Najlepszym wyborem będzie klasyczna, elegancka czerń, duże okulary przeciwsłoneczne i kapelusz z szerokim rondem, który skutecznie ukryje nas przed wzrokiem paparazzi…

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *