Printy, które będą rządzić jesienią

Tej jesieni będzie nie tylko kolorowo, ale również klasycznie, romantycznie i drapieżnie. Printy wychodzą na pierwszy plan i mają zamiar zdominować jesienną garderobę. Sprawdź, które z nich zyskały miano „must have” sezonu

Sezon jesień-zima ma słabość do printów, które wracają do mody, jak bumerang. W tym sezonie nie będzie inaczej. Printy powróciły ze zdwojoną siłą i rządzą jesienią. Kilka z nich nawet szczególnie zwracają uwagę. To krata, zwierzęce wzory oraz kwiaty!

PRINTY – KRATA

Choć popularna jest już od jakiegoś czasu, krata tej jesieni świętuje swój renesans. Będziemy ją nosić w najróżniejszych kombinacjach – drobną, masywną, kolorową i monochromatyczną. Pięknie prezentuje się na klasycznych płaszczach, dziewczęcych sukienkach, botkach i kaszkietach. Patrząc na zdjęcia street style z Nowego Jorku, śmiało możemy napisać, że ten wzór już kochają wszyscy.

PRINTY – ZWIERZĘCE WZORY

Cętki, pręgi i inne drapieżne motywy jesienią i zimą będą wszechobecne. Zdobią sukienki, spódnice, swetry, płaszcze i niemal wszystkie typy akcesoriów. Nosimy je w wersji total look, bo jeden element to zdecydowanie za mało! Nie bójcie się eksperymentować, w końcu do odważnych świat należy. Od tego momentu zwierzęce wzory nie są już synonimem kiczu.

PRINTY – KWIATY

Wiosna już dawno straciła monopol na kwiaty. Ten wzór nosimy równie chętnie jesienią
i zimą. Na chłodniejsze okresy, kwiaty przybierają ciemniejsze kolory i formy niż wiosną. Postaw, więc na retro kwiaty, jak ze starego zielnika lub róże w kolorze bordo, które zdobią sukienki midi oraz kobiece marynarki.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *