Street Style Look. Sportowe ubrania w nowej odsłonie!

Od kilku sezonów w modzie stawia się na eklektyzm. Popularne stało się więc mieszanie stylów, łamanie zasad i łączenie ubrań z pozoru całkowicie do siebie niepasujących. Nikogo nie dziwi już zestawienie sportowych butów i garnituru, czy luźnej bawełnianej bluzy z eleganckim płaszczem. To co w dzisiejszych czasach nas wyróżnia do przede wszystkim odwaga i nonszalancja, ale w modzie na co dzień warto przede wszystkim postawić na wygodę

Steet Style Look

Naturalność nieustannie od wielu sezonów jest na topie, a modny i niewymuszony look łatwo można stworzyć sięgając po rzeczy sportowe, które nadają się nie tylko na siłownię. Sport to nie tylko zdrowie, źródło endorfin i lepszego samopoczucia, to także doskonała okazja do zaprezentowania ciekawych i praktycznych stylizacji.

W tym sezonie łączymy klasykę ze sportowymi ubraniami, dzięki którym można w prosty sposób stworzyć codzienną, casualową stylizację lub nowoczesną w streetowym klimacie, jeśli postawisz na mocne i wyraziste kolory, które natychmiast odmienią Twój look i nadadzą mu wyjątkowego charakteru.

Zainspiruj się naszymi propozycjami i połącz styl, wygodę, piękno, oryginalność w całość, bo tej wiosny trendy współgrają z naszym aktywnym trybem życia!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *