Stylizacje na koniec wakacji

Wszystko, co dobre szybko się kończy, ale powrót z wakacji nie musi być smutny. Najlepszym rozwiązaniem na chandrę są oczywiście zakupy. Nowa sukienka, buty a może torebka. Wrzesień to zdecydowanie miesiąc powiększania garderoby. W końcu jesień powoli wkrada się w nowe stylizacje. Co wybrać? Zobaczcie nasze propozycje!

Stylizacje na koniec wakacji

Delikatna sukienka w jednym z najmodniejszych kolorów nadchodzącego sezonu w połączeniu z klasyczną czernią to idealne połączenie na codzień. Botki z odkrytymi palcami , duża torba, w której zmieścisz wszystkie potrzebne gadżety i modny dodatek. Całość w jesiennym, francuskim stylu.

Stylizacja 1

 

Wszystkie odcienie czerwieni w tym bordo to zdecydowanie idealny wybór na nieco chłodniejsze dni. Kolor ten świetnie komponuje się z czernią, która jest podstawą dress code’u, więc śmiało możesz wprowadzić go do swojej szafy.
Stylizacja 2

Butelkowa zieleń to nasz ulubieniec w nadchodzącym sezonie. Świetnie prezentuje się ze złotem i oczywiście czernią, która nigdy nie wychodzi z mody i pasuje na każdą okazję. Nie bój się również łączyć klasyki ze stylem retro. To hit na światowych wybiegach. Przemyć go, więc również do swojej szafy. Więcej na www.laredoute.pl

 

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *