Trendy, dla których stracisz głowę!

Początek nowego roku to nie tylko czas postanowień i planowania realizacji celów. To również przewidywanie trendów, które prawdopodobnie zawładną 2019 rokiem. Dotyczy to zarówno ubrań, dodatków, jak i ogólnych tendencji, czy zjawisk towarzyszących życiu społecznemu. Zobacz listę trendów, dla których z pewnością stracisz głowę w najbliższym czasie!

Trendy – duże kokardy

Nie bez znaczenia słowo kokarda zostało wzmocnione, bowiem nie chodzi o kokardki i mini wiązania. Mowa o tych w wersji XXL. W tym sezonie będą one zdobiły niemal każdy element garderoby, a nawet zastąpią biżuterię. Mogą, więc stanowić osobny element lub tworzyć całość, jeśli są odszyte z tego samego materiału co ubranie. Dominowały na wybiegach u Anthony Vacarello, czy Maison Margiela. W Polsce kokardę znajdziesz na przykład u Bunny The Star.

Trendy – torebki w kształcie koła

W tym sezonie wśród torebek panuje pełna różnorodność. Do wyboru mamy rozmaite kształty, wersje XXL jak i te super mini. Jednak największą uwagę zwracają torebki w kształcie koła. Niewątpliwie do ich fenomenu przyczyniła się dyrektor kreatywna domu mody Chloe. Średniej wielkości okrągła „it-bag” z metalową rączką zapoczątkowała trend
i sprawiła, że kształt koła rządzi. Na zakupy po tego typu dodatek warto wybrać się na przykład do butiku Sabriny Pilewicz.

Trendy – mini plecaki

Szkolne czasy powracają! Nieważne, że skończyłaś szkołę dobre kilka lat temu, teraz warto przypomnieć sobie o noszeniu plecaka. Nie chodzi jednak o typowy duży #backpack, tylko o jego miniaturową wersję. A jeśli chcesz pójść o krok dalej sprawdź, co przygotowała Sabrina Pilewicz, która spróbowała małej rekonstrukcji. Poznaj model Pinerolo, nanotorebkę udającą plecak, która urzeka swoim przekornym charakterem.

Trendy – moda zrównoważona

W 2019 roku będziemy zwracać jeszcze większą uwagą na jakość wykonania, wykorzystane materiały oraz warunki powstawania ubrań. Będziemy również dostrzegać i doceniać polskich projektantów i młode marki, które dopiero co rozpoczynają swoją przygodę w świecie mody. Naszą uwagę w ostatnim czasie przyciągnęły produkty Bunny Positiv, szczególnie klasyczny longsleeve z wysokiej jakości bawełny.

Trendy – jeszcze więcej kawy

RCafe Istanbul i Caffe Venezia To już pewne, w tym roku będziemy pić kawę jeszcze częściej niż zwykle, ale również będziemy zwracać uwagę na jej jakość i pochodzenie. Dzięki Nespresso Coffee Houses udamy się nawet w podróż do dawnych spotkań kawowych. Z Cafe Istanbul poczujemy bogactwo kulturowe i atmosferę XVI wiecznej Turcji, natomiast z Caffe Venezia przeniesiemy się do najstarszej włoskiej kawiarni, w której bywał Casano

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *