Marzena Rogalska napisała nową powieść!

Marzena Rogalska, znana dziennikarka i osobowość telewizyjna, napisała nową powieść!  Jej debiutancką książkę Wyprzedaż snów rekomendowała m.in. Katarzyna Grochola. O kolejnej, Grze w kolory, recenzenci pisali, że jest jeszcze lepsza niż część pierwsza. Czas na DRUGĄ MIŁOŚĆ!

Ta książka to moje drugie życie, historie, które opisuję, są prawdziwe – w końcu codzienność dostarcza najlepszych inspiracji. Paru zwrotów akcji zupełnie się nie spodziewałam, ale mają rację Ci, którzy mówią, że najpiękniejsze chwile zdarzają się nieoczekiwanie – napisała o swojej powieści Marzena Rogalska.

Premiera: 31 października 2018.

Historia, dzięki której uwierzysz, że nie wolno rezygnować z miłości.

Agata wreszcie uporała się z demonami przeszłości. Otaczają ją wierni przyjaciele, firma odnosi spektakularne sukcesy, współpracownicy ją uwielbiają, a w domu zawsze czeka na nią piękny rudy kot. Dlaczego więc jej myśli wciąż wracają do tego, co kilka miesięcy wcześniej zdarzyło się w Londynie, do tajemniczego Patricka Reeda i do niespodziewanego spotkania z Markiem? Czy pojawi się w jej życiu ktoś, w kim los połączy to co najlepsze z obu jej wielkich miłości? Kto wie… Wiele może się zdarzyć w Paryżu i w Londynie, ale na wakacjach w Prowansji może wydarzyć się naprawdę wszystko!

Piękna i mądra książka o sprawach najważniejszych: przyjaźni i miłości, ale i o tym, jak bardzo trzeba uważać, by w tym zwariowanym świecie zachować umiar i nie zgubić samej siebie.  Magdalena Witkiewicz

Marzena Rogalska – dziennikarka i pisarka, w Drugiej miłości, kontynuacji losów Agaty z uwielbianych przez czytelników Wyprzedaży snów i Gry w kolory, przekonuje nas, że miłości zawsze warto dać kolejną szansę. Nawet wtedy, gdy mogłoby się wydawać, że wszystko jest już za nami.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *