Najnowsza powieść Agnieszki Lingas-Łoniewskiej to emocjonalna jazda bez trzymanki

Oboje przeszli przez piekło zgotowane im przez bliskich. Oboje noszą blizny, nie tylko na skórze.Czy pozwolą, by uleczyła ich miłość? Najnowsza powieść Agnieszki Lingas-Łoniewskiej to emocjonalna jazda bez trzymanki! „Saturn” w księgarniach już od 15 stycznia

Na ringu jest Saturnem – diabelnie szybkim, bezlitosnym i niepokonanym. Świetnie zbudowany i przystojny Konrad nigdy nie miał sercowych problemów. Przynajmniej jeśli chodzi o panienki na jedną noc. Dopóki w fundacji, a tym samym w jego życiu nie pojawiła się ona. Krasnal. Słodka landrynka. Makowa panienka. Czyli po prostu śliczna Inez, która skutecznie spędza mu sen z powiek.

Dziewczyna jest podopieczną fundacji dla kobiet, które doświadczyły przemocy. Dopiero co zaczęła dźwigać się z traumatycznych przejść. Anita i Martyna, jej przyjaciółki, nie są przekonane, czy związek z Saturnem to dobry pomysł. Wątpliwości mają nawet Kastor i Polluks, najlepsi kumple Konrada.

Inez swoje blizny nosi nie tylko na przedramionach. Jej serce też jest ich pełne. Tylko… czy jest ktoś, kto może zrozumieć ją lepiej niż Saturn, który sam przeszedł przez piekło?

Czy pozwolą sobie na tę miłość? I czy będą w stanie uporać się z cieniami przeszłości, które zaatakują w najmniej spodziewanym momencie?

„Saturn” to trzeci tom serii „Bezlitosna siła”, opowieści o mężczyznach uprawiających walki MMA – każdy z nich ma za sobą mroczną historię, która go prześladuje.

Agnieszka Lingas-Łoniewska – wrocławska pisarka, zwana przez swoich czytelników Dilerką Emocji. Autorka ponad 30 bestsellerowych powieści, stanowiących elektryzujący miks gatunkowy romansu, dramatu i sensacji. Kocha zwierzęta, ma cztery koty i psa. Od lat prowadzi autorską akcję Karma zamiast Kwiatka i na licznych spotkaniach autorskich zbiera karmę dla zwierzaków, którą potem przekazuje do wrocławskich fundacji. W 2016 r. zajęła II miejsce w plebiscycie „Gazety Wrocławskiej” Kobieta Wpływowa, a od 2017 r. jest członkinią Kapituły Literackiego Debiutu Roku. W wolnym czasie, kiedy nie pisze (a zdarza się to czasami), kocha czytać i oglądać seriale kryminalne, jej pasją są także nordic walking i robótki ręczne.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *