Zabiegi przed sylwestrem

Każda z nas chce wyglądać olśniewająco na sylwestra i karnawał, ale żeby osiągnąć oczekiwany efekt powinnyśmy pamiętać nie tylko o odpowiedniej kreacji, makijażu i fryzurze. Przede wszystkim powinnyśmy świetnie się czuć i zadbać o dobrą, zrelaksowaną kondycję naszego ciała i twarzy. Jakie zabiegi wykonać przed sylwestrem?

Zabiegi przed sylwestrem –  masaż!

Pozwól sobie na chwilę relaksu! Podczas 30-minutowego masażu wybranej części ciała oderwiesz się od codziennej krzątaniny, poprawisz krążenie krwi i limfy, rozluźnisz spięte mięśnie. Masaż doskonale wpłynie na poprawę Twojego samopoczucia, przywróci witalność oraz pobudzi zmysły!

Zabiegi przed sylwestrem – oczyszczanie

Jednym z efektywniejszych zabiegów jest peeling kawitacyjny, podczas którego usuniesz zanieczyszczenia i martwe komórki za pomocą fal ultradźwiękowych. Po zabiegu Twoja skóra będzie oczyszczona i odświeżona. Z twarzy znikną wągry i zaskórniki, a w wyniku poprawy krążenia skóra pobudzi komórki do naturalnej odnowy.

Zabiegi przed sylwestrem – dotleń skórę

Dotleń skórę i popraw jej mikrokrążenie dzięki nowoczesnej technologii dyfuzji tlenowej Oxy Pro Age! Brzmi skomplikowanie? To nic trudnego: podczas zabiegu specjalne urządzenie pobierze powietrze atmosferyczne i przy użyciu mineralnego filtra oddzieli azot i dwutlenek węgla od czystego tlenu, a następnie przy pomocy aplikatora dostarczy tlen w głąb skóry. Zabieg doskonale sprawdza się w przypadku cery trądzikowej. Naturalne i długotrwałe rezultaty nawilżenia i regeneracji zauważysz już po pierwszym zabiegu!
Zatem udanej zabawy sylwestrowej i karnawału!

One thought on “Zabiegi przed sylwestrem

  1. Lubię wyglądać luksusowo nie tylko w sylwestra, ale przede wszystkim w święta, dlatego przed tymi imprezami chodzę na zabiegi do Strefa Piękna Stargard.
    Sprawdzona jakość, przyzwoita cena i miła obsługa.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *