STYL VINTAGE ZNÓW W MODZIE. LATA 70. POWRACAJĄ!

Vintage to połączenie mody minionych dekad z nowoczesną  estetyką. To także umiejętny powrót do przeszłości, ciekawe stylizacje oraz sposób na wyróżnienie się. Nic dziwnego, że projektanci z całego świata pokochali styl vintage. Dzisiaj przyciągające uwagę, wyróżniające się z tłumu outfity w stylu lat  70. królują nie tylko na wybiegach, ale również na ulicach największych miast.

O modzie lat 70. znów jest głośno, a spodnie z rozszerzanymi nogawkami, zamszowe spódnice, buty na koturnach i wiklinowe torebki wcale nie idą na dno szafy, wręcz przeciwnie w tym sezonie znacznie dominują. W tym sezonie możesz poczuć się jak hipiska, dlatego śmiało noś sukienki w wersji maksi, poszarpane dzwony do złudzenia przypominające ulubione spodnie mamy.

 Zapominamy o pastelach i metalicznych kolorach! Stawiamy na niebieski w odważnych odcieniach, żółty i brąz, a także kwiatowe motywy i wzory.

Styl vintage to doskonała okazja, by zacząć eksperymentować i bawić się modą. Nie ma żadnych ograniczeń – tu w dobrze trendów panuje całkowita dowolność i nieskończone możliwości interpretacji. Jeśli, więc lubisz powracać do przeszłości, miksować trendy, szukać nowych połączeń- styl vintage jest dla Ciebie! 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *