Retro stroje kąpielowe na wakacje!

Wakacje w pełni, więc czas pomyśleć o strojach kąpielowych i stylizacjach na plażę, które będą nie tylko modne, ale też wygodne. W okresie letnim staramy się spędzać jak najwięcej czasu na świeżym powietrzu, nad jeziorem, morzem czy basenem. Wybieramy aktywny wypoczynek, łapiemy promienie słoneczne i zamieniamy je w piękną opaleniznę

Jednak zanim to nastąpi musimy wybrać odpowiedni strój kąpielowy, a z tym mamy zawsze największy problem. Jednoczęściowy, dwuczęściowy, kolorowy, jednokolorowy, w groszki czy paski? Wybór jest tak ogromny, że można się pogubić. Oto nasze propozycje najmodniejszych w tym sezonie strojów jednoczęściowych w stylu retro.

W tym sezonie miks wzorów to podstawa, więc nie bój się zestawiać ze sobą różnych deseni lub wielkości wzorów. Strój w stylu retro świetnie będzie komponował się ze zwiewną sukienką, klapkami i miejską torebką. Stylizacje na plaże nie muszą być zbytnio rozbudowane. Czasami wystarczy jeden fajny element w postaci sukienki i look mamy gotowy.

Dla osób, które lubią czerń proponujemy na pozór klasyczny strój kąpielowy, który dzięki wiązaniom jest bardzo elegancki i kobiecy. Kiedy połączysz go z kwiecistą narzutką na przykład w formie marynarki oraz jasnymi, plażowymi dodatkami stworzysz look nie tylko na plaże, ale i na miejskie, letnie podboje.

Latem styl marynarski to podstawa. Paski w połączeniu z bielą to ponadczasowy zestaw, który sprawdzi się dla każdej z nas. Jeśli jednak odważysz się na odrobinę modowego szaleństwa połacz paski z innym, ciekawym i dość charakterystycznym wzorem. Nie bój się miksów, one zawsze wyglądają świetnie. Taki look zdecydowanie sprawdzi się na każdych wakacjach.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *