Bramy światłości Mai Lidii Kosskakowskiej już 13 stycznia 2017!

Maja Lidia Kossakowska powraca w zastępy anielskie! Bramy światłości to najbardziej oczekiwana książka fantasy nadchodzącego roku!

Bramy światłości – o książce

Pan odszedł i serce świata przestało bić. Królestwo, oparte na solidnej podstawie niebiańskiej hierarchii, musi trwać. Daimon, jeszcze niedawno wyrzutek i szaleniec, pragnący zniszczyć świat, znów stał się szanowanym, choć niezbyt lubianym Świetlistym, Abaddonem Niszczycielem, w służbie Królestwu. Odwieczna, ulubiona banda uskrzydlonych drani, zabójców i intrygantów na nowo przygarnęła go do swoich wielkich, gorących serc. Alleluja!

image31480940936

Świetlista z dobrego rodu, imieniem Sereda – podróżnik, kartograf, odkrywca – która właśnie wróciła z kolejnej wyprawy, przyniosła Razjelowi, Panu Tajemnic dobrą nowinę. Znane jest miejsce bytności Pana. Królestwo organizuje ekspedycję badawczą w dzikie i nieznane Strefy Poza Czasem, by rzucić się w wir najbardziej szalonych niebezpieczeństw czyhających gdzieś na najparszywszym zadupiu wszechświata i odnaleźć emanację Światłości.

Dowódcą wyprawy zostaje Tańczący Na Zgliszczach ze śmiercionośną Gwiazdą Zagłady.
Uważajcie na marzenia, skrzydlaci.
Czasem spełniają się, jak klątwa.

Bramy światłości o autorce

Maja Lidia Kossakowska –  Jest jedną z najbardziej poczytnych pisarek w Polsce – 400 tys. sprzedanych egzemplarzy! Pisarka wychowana na klasyce  i literaturze amerykańskiej: Faulknerze, Steinbecku, Hemingwayu, Chandlerze, Cortazarze i Llosie – z Fabryką Słów wydała piętnaście książek.   Jej najbardziej znany cykl Zastępy Anielskie – po ponad sześciu latach doczekał się kontynuacji,

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *